Veikla

Klientus aptarnaujame Lietuvoje bei užsienyje. Pastovi ir vis tobulinama veikla: grindų dangos didmeninė – mažmeninė prekyba.
Prekiaujame:

Profesionalių darbuotojų komanda atrenka prekių asortimentą ir pateikia klientui tik patį kokybiškiausią produktą. Atsižvelgiant į pirkėjų poreikius bei pageidavimus parketlentės, išskirtinis laminatas ir kt. grindų dangos yra vežamos iš Vokietijos, Austrijos, Švedijos, Lenkijos, t.y., žymiausių gamintojų, tokių kaip EGGER, TARKETT, KRONOORIGINAL, BARLINEK, ASPRO, MIDAS. Gaminių asortimentas apima daugiau nei 500 skirtingų medinių, laminuotų ir kitų grindų variantų. Galime pasiūlyti skirtingų spalvų, modelių, natūralios medienos bei medžio imitacijos rūšių. Dėka plataus prekių asortimento ir ilgalaikės patirties sugebame patenkinti net mažiausio kliento poreikius.

„Grindų arsenale” visada išsirinksite kokybiškas ir širdžiai mielas grindis už prieinamiausią kainą. Parduotuvėse, pažymėtose “GA Grindų Arsenalo” ženklu, visada gausite profesionalią pagalbą. Specialistai padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančią grindų dangą.