Medienos meistrai

M.Seeliger pastaruosius 30 metų Europoje kuria akustines gitaras. Sėkminga Lakewood gamykla įrodo, kad su geru amatu galite sukurti pasaulinį prekės ženklą.

1986 m. 28 m.  Martin Seelinger suko pirštą ratu Amerikos žemėlapyje, nes jam reikėjo įsimintinų pavadinimų akustinėms gitaroms. Galiausiai M.Seelinger pirštas sustojo ties ežeru Lakewood, kuris yra mažame miestelyje. Amerikos profesionalai, šios gamyklos gitaras lygina su gerbiamais JAV instrumentų gamintojais. Pavyzdžiui, „Collings”, Santa Cruz. Šie muzikos instrumentai išsaugojo senųjų, plieninių, styginių gitarų dvasią. Taip pat įkvėpė novatoriškoms idėjoms ir metodams, kurie įtraukė į šiuolaikinį amžių.

M.Seelinger ilgainiui įvedė vis daugiau mechaninės pagalbos gamybos procese. Kompiuterio valdoma mašina gaminį padaro geresnį ir tikslesnį. Vis dėlto, pagamintą gitarą suderinti ir pasiekti geriausią garsą galima tik žmogaus pagalba. Instrumento garso plokštės gamybai labiausiai tinka Alpių eglės, korpusui – raudonmedis, grifui – juodmedis. Mediena yra saugoma dešimtmečius, kol tampa tinkama gamybai. Vidutiniškai iš Lakewood gamyklos 5 gitaros kasdien patenka į muzikos prekių parduotuves visame pasaulyje.