Gyvenimas jūros pakrantėje

Energizuojantis, gaivinantis ir kaimiškas žavesys, atsirandantis dėl atostogų jausmo ištisus metus – nauda, kurią suteikia jūros dvelksmas Jūsų interjere.

Vargu ar kita interjero tendencija turi tokią ištobulintą spalvų paletę. Būtina yra išbandyti mėlynos ir baltos spalvos kombinacijas. Tai jūros, jūreivystės spalvos. Šios spalvos skleidžia gilias mėlynas bangas, kurias vainikuoja putojančios baltos jūros putos. Pastarosios savo kelionę baigia į tuščią pakrantę glostydamos mūsų odą vėsinančiu prisilietimu. Ramybės pojūtį padeda suteikti dangaus mėlyna bei turkio spalva. O šviesūs smėlio tonai užbaigia nepriekaištingą namų paplūdimio vaizdą. Nuotaikingi, puošnūs baldai bei sendintos išvaizdos grindys kiekvieną dieną pasakoja apie nuotykius atviroje jūroje.

Priedai tiesiai iš jūros yra ideali apdailos idėja. Tinka viskas ką surinkote paskutinėje kelionėje į pajūrį – midijų lukštai, nuplauta, dreifuojanti mediena ir kiti radiniai į Jūsų namų interjerą įneša autentiškumo ir gaivaus jūros dvelksmo.