Kokybiškas įrengimas

Egger PRO grindys – Aukštos kokybės produktai ir profesionalūs patarimai tiesiai iš specialistų.

Jei nuspręsite dėl Egger PRO laminuotų grindų, pasirinksite kokybišką produktą. Kai grindys profesionaliai sumontuotos, mes garantuojame ilgaamžias, interjerą puošiančias gražias grindis, kurios teikia džiaugsmą ilgus metus ir suteikia gyvenamosioms patalpoms geresnę išvaizdą.

Kas geriausiai pažįsta jūsų vaiką ir žino ko jam reikia? Turbūt visi vieningai atsakysite, kad jūs patys.
Tokią pačią PRO filosofiją taikome ir savo platinamiems produktams. Jei norite, kad grindys tarnautų ilgai, būtų kruopščiai ir atsakingai sumontuotos, nusimeskite rūpesčius nuo savo pečių ir šį darbą patikėkite mums!

Jei investuosite į specialistus, kurie turi sprendimus tokiose probleminėse srityse, kaip grindų nelygumai ar kitokie trikdžiai, niekada nepasigailėsite, nes mūsų meistrai žino kas geriausia jūsų grindims. Jie žino visus termodinaminius dėsnius geriausiai pažįsta savo grindis ir stebint vartotojų atsiliepimus, turi sukaupę didelę patirtį kuri palengvina darbus ir suteikia papildomo ilgaamžiškumo produktui.

Jei vis dėl to nuspręsite darbus atlikti patys, mes visada pasiruošę jums padėti ir konsultuoti darbų eigoje.

 

(Jeigu esate meistras ir suprantate, kad kiekvienas produktas unikalus, kad viskas keičiasi, neturite išankstinių nuostatų – kreipkitės į artimiausią mūsų filialą dėl profesionalo mokymų, po kurių tapsite sertifikuotas Egger PRO meistras!)