Kodėl Egger GreenTec?

Egger „Design GreenTec“ grindys suderina naujausias technologijas ir aukščiausius ekologinius sveikos gyvensenos standartus. Priešingai nei įprastos LVT ir vinilo grindys, jos visiškai neturi PVC, teršalų ir plastifikatorių ir sudaro 90% atsinaujinančių žaliavų. Naudojama mediena yra iš 100% tvarios miškininkystės, natūralaus kamštienos pagrindas yra pagamintas iš perdirbtos kamštienos. Taigi Egger „Design GreenTec“ atitinka aukščiausius tarptautiniu mastu pripažintus vidinio mikroklimato reikalavimus.

„GreenTec“ grindys pasižymi išskirtiniu patvarumu ir autentiška išvaizda. Jos turi tik keletą spalvų akcentų, o tai sukuria labai harmoningą bendrą vaizdą. Šilta spalvų schema suteikia kambariui jaukią atmosferą ir gali būti derinama su daugybe skirtingų baldų. Dėl tvirto, mikro įbrėžimams atsparaus paviršiaus, užrakto hermetizavimo – jos tinka ir intensyviai naudojant, o forma ir matmenų stabilumas užtikrina ilgalaikį gyvenimo malonumą. Kadangi grindys idealiai tinka drėgnoms patalpoms, jas galima lengvai montuoti vonios kambaryje, virtuvėje ir žiemos sode. Dėl neslidžios savybės grindys taip pat idealiai tinka ten, kur reikalingas padidintas saugumas.

Egger „GreenTec“ grindys turi puikią garso izoliaciją ir naudodamos integruotą kamštinį paklotą, užtikrina žemą triukšmo lygį kambaryje. Vinilo savyje neturinčios grindys taip pat idealiai tinka alergiškiems ir astma sergantiems žmonėms. Jos nerenka nešvarumų ar dulkių ir yra lengvai valomos – idealios grindys neišskiriant erdvių, ypač tose vietose, kurios yra stipriai dėvimos, pavyzdžiui, vaikų kambariuose. Kartu su grindų šildymu grindys pasižymi aukščiausios klasės savybėmis, nes naujoviška laikančioji plokštė užtikrina optimalų šilumos laidumą.

Įdiegiama greitai ir lengvai.
Click it! Klojimo sistema garantuoja lengvą ir lankstų lentų klojimą. Patogi naudoti paspaudimų sistema siūlo optimalų sprendimą kiekvienoje kambario situacijoje ir įgalina vienu metu išdėstyti kelias eiles. Egger „Design GreenTec”grindys gali būti lengvai išmontuojamos ir vėl klojamos. Dėl integruotos kamštinės garso izoliacijos nereikia jokio papildomo akustinio pagrindo. Dėl priskiriamos naudojimo klasės 33 šios medinės grindys yra labai tinkamos naudoti komercinėms reikmėms. Tai reiškia, kad jos gali būti naudojamos, pavyzdžiui, viešbučiuose, biuruose ar parduotuvėse, bet, žinoma, tinka ir visoje gyvenamojoje zonoje. Jos yra įvairių dekoracijų, pavyzdžiui, plytelių, akmens ar medžio išvaizdos. Asortimente taip pat yra suderinamų priedų, tokių kaip grindjuostės ir kampai.

 

Visą kolekciją rasite čia:

Grindų Arsenalas – Naujosios Egger GreenTec