Interior Match: Sukurta būti kartu

Kaip harmoningai suprojektuoti baldus ir grindis

Naudodami „Interior Match“, jūs galėsite harmoningai suderinti baldus ir grindis. Asortimente yra derantys dekorai ir spalvos iš „EGGER PRO grindų dangų kolekcijos 2021+“ ir „EGGER dekoratyvinės kolekcijos 2020-22„. Tai leidžia jums lengvai sukurti vizualiai harmoningą šiuolaikinį interjerą.

Susipažinkite su ilgaamžiais baldų ir interjero dizaino bei grindų dangos gaminiais, pagamintais iš tvarios ir atsinaujinančios žaliavos.

 

Suderinti dekorai

Su Decor Match jūs rasite grindų ir baldų plokščių bei dizaino elementų iš *to paties dekoro.

Dekorai naudoti viešbučio registratūroje:

EPL005    F812 ST9

* Dėl skirtingos paviršiaus apdailos galimi

nedideli baldų ir grindų dekoro nukrypimai.

 

Suderintos spalvos

Su Colour Match jūs rasite grindų ir baldų plokščių bei dizaino elementų atitinkamai suderintomis spalvomis.

Dekorai naudoti kambaryje:

H3326 ST28   EPL202

 

Daugiau įkvėpimo. Daugiau galimybių.

„Interior Match“ dekoro paketas siūlo tinkamus produktus visoms taikymo sritims. Atsisiųskite skrajutę, kad gautumėte apžvalgą ir pritaikymo pavyzdžius.

>Interior_Match_en_2021

 

 

Dekorų apžvalga

Medžio reprodukcijos svyruoja nuo elegantiškos, natūraliai paprastos iki kaimiškos, įspūdingos išvaizdos. Naudodami terrazzo, betono ir marmuro dekorus, galite pasikliauti madingu medžiagų dizainu. Kairėje pusėje parodysime baldus ir interjero dekorą, dešinėje – grindų dangą. Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Norėdami gauti daugiau informacijos ir užsisakyti pavyzdžių, spustelėkite atitinkamą dekoro kodą (pvz .: H3303 baldams ir interjero dizainui arba EPL103 grindims).

Suderinti dekorais:

Suderinti spalvomis: