Egger Pro laminatas

Grindų danga sveikai gyvensenai – Egger Pro laminatas.

Jeigu nuspręsite rinktis Egger Pro laminatą – pasirinksite kokybišką produktą. Profesionaliai įrengus grindų dangą, garantuojame ilgalaikį jų grožį. Spręsdami problemas, tokias kaip grindų nelygumai ir pan., pasitelkite specialistų pagalba.

Egger Pro laminatas yra įvairių dydžių:

Egger Pro laminuotų grindų privalumai:

  • Didelis pasirinkimas.
  • Natūrali, autentiška išvaizda.
  • Aukštos kokybės.
  • Itin tvirtas.
  • Aqua+ laminatas tinka drėgnoms patalpoms.

Egger Pro laminatas su Aqua+ technologija užtikrina atsparumą drėgmei, higieną bei komfortą.  Dėl aukštos apdailos kokybės ir ilgaamžiškumo ši grindų danga idealiai tinka vonios, prieškambario bei virtuvės kambariams.

Atsipalaiduokite. Norite apsaugoti naujas grindis? Nesujaudinkite, viskas jau yra apgalvota. Egger Pro laminatas yra ypač tvirtas. Šios grindys yra atsparios UV spinduliams, todėl jų spalva nekinta.

Susikurkite gerą jausmą. Egger Pro laminatas pasižymi itin autentiška išvaizda. Grindų danga yra atspari slydimui. Dėl šios priežasties, yra užtikrinamas vaikščiojimo saugumas.

Sistema Jūsų gerovei. Nuo grindjuosčių iki grindų valymo produktų – Egger priedų asortimentas užtikrina suderinamumą ir garantuoją ypač ilgą gyvavimo laikotarpį.

Nebijokite vandens. Visi žinome, kad vanduo ir mediena kartu yra nesuderinami. Dėka Egger +Aqua grindų galite būti ramūs dėl išsiliejusio vandens.

Nėra jokių apribojimų Jūsų kūrybiškumui. Mėgaukitės laisve gyventi stilingai. Medžio išvaizdos grindys vonioje? Šilti akmens efektai ant grindinio? Su Egger Pro laminatu Jūs turite visas galimybes įgyvendinti visas improvizacijas.

 Kūrybinga atmosfera. Su Egger Pro laminatu įvairia spalvų gama galite džiaugtis ne tik ant sienų, bet ir ant grindinio. Jauki, gyva ar šiek tiek abejinga spalva – Jūsų pasirinkimas. Harmoningi tonai ramina atmosferą.