Egger Design grindys „GreenTec” – tvirtos, atsparios vandeniui, natūralios

Egger Design GreenTec

EGGER Design grindys „GreenTec“ – tvirtos, atsparios vandeniui, natūralios.

Šioms grindims nesvarbu, kur ir ką jos patirs.
Net jei šiandien nežinote, ką jūsų grindys turės atlaikyti rytoj, vis tiek galite prisėsti ir atsipalaiduoti. Juk „EGGER Design GreenTec“ yra skirtos gyventi ir yra susijusios ne tik su stiliumi. Jų autentiška medžio išvaizda tampa stilingu, akį traukiančiu akcentu kambaryje, o patvarus, lengvai prižiūrimas paviršius užtikrina, kad ilgą laiką galėsite mėgautis nepriekaištinga išvaizda. Ar dažnai naudojamas koridorius, ar virtuvė, ar bet kuris kitas kambarys, Design „GreenTec” dangos visada yra saugus pasirinkimas.

Autentiški dekorai nepriekaištingam interjero dizainui. Dekorų pasirinkimas tiks bet kurio kambario apipavidalinimui:

Kolekcija:
Grindų Arsenalas – Naujosios Egger GreenTec

Tvirtos, atsparios vandeniui, natūralios.

Atlaiko viską
Nesvarbu, ar tai kėdės koja, ar lietingas oras, „Design GreenTec“ paprasčiausiai ilgaamžiškesnės. Spaudimui atsparus grindų paviršius ir matmenų stabilumas bei mikro įbrėžimams atsparus paviršius išlieka gražus.

Atsparios drėgmei
Jei „GreenTec Design” grindys liečiasi su vandeniu, nereikia jaudintis. Jos yra atsparios vandeniui, neslidžios, todėl yra idealios vonios, virtuvės ar žiemos kambario grindų dangos.

Sukuria sveiką klimatą
Mūsų grindys, kuriančios natūralų mikroklimatą, sudarytos iš 90% atsinaujinančių žaliavų, mediena gaunama iš tvarios miškininkystės, o paklotas – iš perdirbtos kamštienos.

Jums nereikia atsilikti nuo technologinių naujienų – „GreenTec” grindų. Itin stabili šerdis ir tvirtas paviršius apsaugo grindų dangą, o integruotas kamštinis paklotas patikimai sugeria smūgio garsą. Tobulumas slypi detalėse.

 

1. Tvirtas ir atsparus vandeniui sluoksnis.
2. Autentiškas dekoro sluoksnis.
3. „GreenTec“ lenta, taip pat tinkama naudoti vonios kambaryje ir komerciniams tikslams.
4. Integruotas, garsą sugeriantis kamštienos pagrindas.

 

 

Aistra medienai yra mūsų prigimtis.
Tie, kurie kiekvieną dieną leidžia su medžiu, kuria ypatingą ryšį su gamta. Pagarbus šios žavios žaliavos tvarkymas visada buvo mūsų darbo pagrindas. Tai taip pat akivaizdu efektyviai naudojant išteklius kaip ir gaminant produktą. Pavyzdžiui, mes naudojame tik medieną iš regioninės, tvarios miškininkystės – kamštiena taip pat yra sertifikuota.

Sąmoningai nenaudojame plastifikatorių ar PVC. Visose dangose ​​nėra kenksmingų medžiagų, net dekoratyvinis grindų dangos piešinėlis yra vandenyje tirpių dažų. Dėl šios priežasties mums buvo išduoti daugybė nacionalinių ir tarptautinių aplinkosaugos sertifikatų. Sveika gyvensena taip pat yra prioritetas mūsų grindims. Kiekvienas, kas kada nors patyrė kambario su EGGER grindimis atmosferą, supras mūsų aistrą medienai.