Grindys pušiniu pagrindu

Pušiniu pagrindu grindys – tai puikus pasirinkimas Jūsų namams. Šios grindys yra atsparios drėgmės, temperatūros pokyčiams. Taip pat užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją, jonizuoja orą, nepritraukia dulkių bei idealiai tinka alergiškiems žmonėms.

Pušiniu pagrindu grindys tiks bet kokiam interjerui. Didelis asortimentas leidžia lengvai prisitaikyti. Natūrali mediena yra ne tik graži, bei ir universali. Šios grindys gerai atrodys šiuolaikiškuose namuose, viešose erdvėse, apartamentuose bei gyvenamosiose patalpose. Verta paminėti, kad „Barlinek” grindys yra metų pasirinkimas. Pušiniu pagrindu grindų renovacija yra nesudėtinga. Pakanka viršutinį, pažeistą sluoksnį nutrinti švitriniu popieriumi ir tada padengti laku.

„Barlinek” medinės grindys yra originalios konstrukcijos, užtikrina aukštą kokybę, stabilumą (10 kartų geresnės nei kietmedžio grindys). Grindis pušiniu pagrindu galima montuoti „plaukiojančiu” būdu arba klijuoti klijais. Dėka Barlock 5Gc užrakto šios grindys yra lengvai montuojamos.

„Barlinek“ medinės grindys yra originalios konstrukcijos, užtikrinančios aukštą matmenų stabilumą (iki 10 kartų geresnės nei kietmedžio grindys). Grindys yra pagamintos iš trijų realaus medžio sluoksnių. Viršutinis sluoksnis yra pagamintas iš lapuočių medienos, kruopščiai parinktas iš Europos ir egzotinių rūšių, kurios buvo tinkamai apdorota ir apdailinta laku ar aliejumi. Po juo yra tinkamai suprojektuota kryžminė konstrukcija, pagaminta iš medienos.

Šių grindų įrengimas reikalauja įprastų įrankių. Pušinio pagrindo grindinį galima montuoti “plaukiojančiu” būdu
arba klijuoti klijais. Įrengimas yra greitas ir kiekviena  lenta turi Barclick užraktą.

Kaip rūpintis pušinėmis “Barlinek” grindimis? Šias grindis reguliariai galima valyti dulkiu siurbliu. Purvą galima
pašalinti drėgnu skudurėliu.