PARKETO, DENGTO VAŠKINE ALYVA, PRIEŽIŪRA

Norėdami apsaugoti vaškine alyva dengtas medines grindis ir užkirsti kelią senėjimui Tarkett rekomenduoja naudoti OSMO priežiūros produktus.

Valymas
• Pašalinkite nešvarumus dulkių siurbliu arba sausa mikropluošto šluoste.
• Nuodugnesniam valymui naudokite OSMO „Wash and Care“ (8016) atskiestu vandeniu.
• Neleiskite, kad ilgesniam laikui ant grindų liktų vynas, kava, dažai ir pan.,- iš karto nuvalykite išsiliejusią medžiagą.


Atnaujinimas:
• Išvalykite grindis, kaip aprašyta aukščiau.
• Užtepkite ploną OSMO „Liquid Wax Cleaner“ sluoksnį, kuris palieka ilgalaikę apsaugą nuo dėmių. (Skaidrus 3029 ir balta 3087).
• OSMO „Licquid Wax Cleaner“ taip pat puikiai tinka valyti. Žemiau rasite patarimus, kaip valyti.


Naujas:
• Jei reikia vietoje nedidelio pataisymo arba pakartotinai peralyvuoti, naudokite OSMO „Polyx®-oil“(3062)


Atidžiai perkaitykie Osmo instrukcijas prieš pradedant naudoti:
• Sustabdykite nešvarumus prie įėjimo su įėjimo kilimėlių sistema. Kuo daugiau nešvarumų sustoja prie durų, tuo mažiau Teks valyti patalpoje. Atminkite, kad smėlis gali subraižyti ir pažeisti grindis.
• Vidinis klimatas. Tinkamas patalpų klimatas ir oro drėgmė yra svarbu, kitaip medienos grindys gali kisti (plėstis ir trauktis) daugiau nei įprasta. Ypač dėmesį į tai reikia atkreipti naujuose pastatuose. Santykinė oro drėgmė patalpose turėtų būti 30-60% RH. Šildymo sezono metu jis gali tapti per daug sausas (mažiau nei 30% RH). Tokiu atveju mes rekomenduojame naudoti oro drėkintuvą


ATSARGIAI!
Naftos produktams kyla savaiminio užsidegimo pavojus liečiantis su tekstilės gaminiais. Riebaluoti audiniai turi būti nedelsiant sudėti į vandenį arba sudeginti. Patekus į akis, nedelsiant nuplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.

Bendrosios rekomendacijos
„Osmo“ gaminiai vaškuotos alyvos grindims palengvina priežiūrą ir padeda pailginti jų tarnavimo laiką. Atkreipkite dėmesį, kad yra įvairių medžio rūšių, kurios skiriasi savo kietumu, jautrumu įdubimams ir įbrėžimams, spalva ir t.t. Visos medienos grindys keičia spalvą, kai yra veikiamos šviesos.

Dėmių pašalinimas
T„Tarkett“ vaškine alyva dengtos medinės grindys yra labai atsparios dėmėms. Tačiau visuomet reikia prisiminti, kad dėmės turi būti pašalintos kuo greičiau, dar prieš joms išdžiūvant ir susigeriant į medį. Vėliau nuvalykite sausu audiniu. Žemiau rasite išsamią informaciją apie tai, kokie valikliai yra rekomenduojami.