MĖGAUKITĖS NATŪRALIU MEDIENOS GROŽIU SAVO NAMUOSE

Medinės grindys garsėja savo ypatinga specifika ir neprilygstamu natūraliu grožiu, kuris bet kokiai aplinkai suteikia unikalų braižą, nesvarbu, ar būtų pasirinkta modernaus, klasikinio ar kaimiško stiliaus danga. Nepaprastą meistriškumą atspindinčios medinės grindys tampa išskirtiniu bet kokio interjero dekoru. Tarkett medinės grindų dangos kolekcijos yra įkvėptos pagrindinių interjero dekoravimo tendencijų, kad atrastumėte savo stilių ir susikurtumėte namų interjerą pagal savo skonį. Nesvarbu, ar ieškote išskirtinės, autentiškos, modernios ar praktiškos medinės grindų dangos savo naujam šeimos būstui, iš mūsų siūlomo asortimento jūs neabejotinai išsirinksite idealų variantą.

KLASIKINĖ MEDIENOS ELEGANCIJA IŠSKIRTINIAM INTERJERUI

Vienintelė grindų danga, kuri niekuomet nepasiduoda mados vėjams, yra pagaminta iš medžio. Pagrindinė asociacija, kuri kyla pagalvojus apie medines grindis, yra jų laikui nepavaldi elegancija. Jei ieškote būtent tokių medinių grindų, jums patiks kolekcija „Elegance“, kurią sudaro ypač plačios, ilgos ir storos lentjuostės. Kiekviena lentjuostė turi savo charakterį, kurį išryškina visiškai natūrali tekstūra bei struktūra. Ši danga bet kokiai aplinkai suteikia gylio ir sukuria patrauklų bei rafinuotą jos įvaizdį. Ji spinduliuoja natūralia elegancija ir neatrodo pernelyg paprastai. Tarkett kolekciją „Pure“ sudaro įprastesnė grindų danga, kuriai būdingas natūralus autentiškas dizainas ir apdailos detalės kiekvienos lentjuostės unikalumui išryškinti.

LYG NUSIDĖVĖJUSIOS ATRODANČIOS KAIMIŠKO STILIAUS GRINDYS MENA PRAEITĮ

Medinių grindų specifiką lemia jose matomi gumbai, įspaudimai ir skirtingi atspalviai – jie byloja apie praėjusį laiką. Šie istoriniai ženklai suteikia medinėms grindims išskirtinumo ir autentiškumo. Jei ieškote originalių medinių grindų, kurių paviršius atrodo lyg būtų natūraliai nusidėvėjęs, susipažinkite su Tarkett kolekcija „Prestige“. Šios lentjuostės nugludintu paviršiumi atrodo tarsi ilgą laiką buvo veikiamos oro sąlygų ir dėl to yra įgijusios tik dar dailesnę išvaizdą. Kolekciją „Heritage“ sudaro lentjuostės, pagamintos iš originalaus kaimiško stiliaus ąžuolo. Puikiai tinka norintiems stipresnio patinos efekto. Kolekcijai „Heritage“ būdingi kaimiško stiliaus akcentai sukuria tolimą praeitį menančių grindų įspūdį. Tarkett kolekcijos „Vintage“ charakterį lemia palikti medienos apdirbimo pėdsakai, pjūklo žymės ir įspaudai, kurie sustiprina natūralumo įspūdį ir suteikia dar daugiau autentiškumo.

MEDINĖS GRINDYS, SUJUNGIANČIOS TRADICIJAS IR MODERNŲ STILIŲ

Medinės grindys gali būti siejamos ne tik su klasika, bet ir su modernia stilistika, atspindinčia pagrindines vyraujančias tendencijas bei skonį. Jos puikiai dera prie elegantiško šiuolaikinio interjero, išsiskirdamos nepranokstamu meistriškumu ir medienai būdingomis unikaliomis savybėmis. Kolekcija „Noble“ yra nauja klasikinės parketinės grindų dangos interpretacija. Šios modulinės grindys atrodo elegantiškai ir yra ypač šiuolaikiškai. Tarkett kolekcija „Play“ išsiskiria itin kūrybiškais sprendimais. Siūlomos įvairios spalvos leis susikurti išraiškingą grindų dizainą. Kolekcija „Shade“ yra puikus pasirinkimas ieškantiems švelnių dizaino sprendimų ir spalvų.

PRAKTIŠKA GRINDŲ DANGA RENOVUOJAMAM ŠEIMOS BŪSTUI

Plonesnė moderni medinė grindų danga iš „Viva“ kolekcijos yra praktiška ir ypač atspari. Tai puikus pasirinkimas norintiems lengvai atnaujinti savo namus. Ši danga atlaikys visus laiko išbandymus ir patikimai tarnaus visais svarbiais jūsų gyvenimo atvejais. „Viva“ yra nepamainomas sprendimas šeimoms, turinčioms mažų vaikų, taip pat studentams ar jaunoms poroms, persikraustančioms į savo pirmąjį butą. Iš gana gausios kolekcijos – nuo mūsų klasikinio ąžuolo iki madingų pilkų atspalvių dangos – galite lengvai išsirinkti prie jūsų namų aplinkos derantį stilių.