Tarp grindų pasirinkimo, šeimos narių poreikių ir santykio su namais

Šiandieniniame gyvenimo ritme labai dažnai sakome, kad nenorime „tarnauti namams“, keliame aukštus reikalavimus grindų dangoms, kad būtų ilgaamžiškos, nieko nebijotų ir puoštų.
Pažanga leidžia suderinti visus šiuos keliamus reikalavimus ir tikrai galime išsirinkti tokias dangas. Iš įvairiausios gausos, nuo dangų jaukumui ir pojūčiams iki dangų tvarumui ir iššūkiams!

Bet šiandien norime padėti ir užvesti ant kelio paieškose primenant, kad kuriant jaukius namus reikia sutelkti dėmesį ne tik į apsisaugojimą nuo visų pavojų, bet į kiekvieno šeimos nario bei erdvės, kuri jums tarnaus, poreikius ir charakterį.

Kuriant harmoningus namus reikalinga suformuoti teisingas intencijas. Nors turime visas sąlygas ir produktus, kad „apšarvuoti” jūsų namus, vis dėl to norime pabrėžti, kad „tarnauti namams“, kad jie tarnautų jums ir jus džiugintų yra labai svarbi gyvenimo disciplinos dalis. Siūlome atsižvelgti ne į baimes, pavojus ar grėsmes, kas gali nutikti jūsų grindims (nes nutikti visada kažkas gali 😊), o priešingai, apgalvoti kokie pasirinkimai ir sprendimai leistų jums džiaugtis ir jausti pilnatvę namuose. Kokie iš tiesų jūsų pačių pasirinkimai? Kaip norite jaustis namuose, skirtingose jų erdvėse? Ką norite ten netrikdomai veikti? Šie klausimai padės ne tik jums lengviau išsirinkti dangas iš begalės, bet ir padės mums, kai reikės pasiūlyti sprendimą. Galbūt, vis dėlto, namuose norisi ir jaukios, prižiūrimos, bei puoselėjamos vietos, kurią reiktų pasaugoti, bet grįžus po dienos iššūkių pajaustumėte ramybę ir atsipalaidavimą? O gal priešingai, reikia sprendimų kurie leistų jūsų atžaloms laisvai ir nevaržomai išreikšti savo kūrybinį potencialą, o jūs be baimės galėtumėte grožėtis tuo.

Santykis su namais – turbūt būtų teisingiausias įvardijimas ką turėtų reikšti „tarnavimas namams“ ir kodėl to nereiktų bijoti nuo pačių pirmų įrengimo, namų gimimo etapų. Santykiai su įvairiausiais žmonėmis mus supa nuolat. Santykiai su vaikais, sutuoktiniais, draugais, kolegomis ir visur norint gerai jaustis reikia įdirbio, teisingų pasirinkimų, įžvalgų, abipusio išklausymo ir poreikių analizės. Nebent norite trumpalaikės naudos.. 😊 Tad ir su namais reikėtų „pasitarti“ kaip jie geriau jausis jūsų gyvenimo sąlygomis, taip jie tarnaus ilgai ir laimingai..

 

www.grinduarsenalas.lt