Tarkett grindų sprendimai

Įėjimas ir koridoriai

Būkite pasveikinti atėję į namus – nuostabios „Tarkett“ grindys yra suprojektuotos taip, kad atlaikytų apkrovą ten, kuri ji didžiausia. Atsparios ir lengvai valomos, jos tiesiog sugeria ateinančių ir išeinančių žmonių keliamą triukšmą. Praktiškos, tylios, išvaizdžios ir patogios vaikščioti grindys, kurios iš tiesų kviečia užeiti.

Miegamasis

Iš lovos užlipkite ant švelnių ir pėdas šildančių nuostabių „Tarkett“ grindų. Patrauklus spalvų, stilių ir paviršių asortimentas puikiai tinka jūsų privačiai erdvei suasmeninti. Lengvai įrengiamos, sugeria triukšmą ir padeda atsiriboti nuo išorinio pasaulio. Uždarykite duris, atsipalaiduokite ir nusiraminkite – didesnio komforto nebegali būti.

Biuras namuose

Namų biuro erdvė, kurią naudojate sunkiam darbui, taip pat gali būti kūrybos ir įkvėpimo aplinka. „Tarkett“ grindų danga susieja išvaizdą ir patogumą su praktinėmis funkcijomis, taip pat ir antistatinėmis savybėmis, kad būtų saugi įrangai. Lengva valyti, prižiūrėti ir idealiai tinka efektyviai veiklai – grindys, kurios padeda Jums dirbti.

Vaikų žaidimų ir miego kambarys

Miegas ir žaidimai natūraliai dera su „Tarkett“ grindų spalvomis ir raštais. Jos nuostabios ir lengvai įrengiamos. Puikiai tinka dienos malonumams, sugeria garsą ir suteikia šilumą bei patogumą sėdintiems, vaikštantiems ar šliaužiojantiems vaikams. Kai ateina metas į lovą, šią saugią, tvirtą ir higienišką žaidimų aikštelę lengva nuvalyti ir paruošti kitai dienai. Saldžių sapnų ir malonių dienų – tai vaiko svajonė.

Virtuvė

Kokio stiliaus bebūtų jūsų virtuvė, galite rasti jai tinkamų spalvų ir paviršiaus dangų „Tarkett“ grindis.  Higieniškos, atsparios ir lengvai valomos – kartkartėmis tereikia nušluostyti ruošiant maistą atsiradusius nešvarumus ir grindų paviršius vėl bus it naujas. Ar jūsų virtuvė būtų namų širdis, ar tiesiog maisto gaminimosi vieta – šios grindys yra puikus receptas.

Svetainė

Ideali svetainė turi būti tinkama jūsų gyvenimo būdui, jūsų šeimai ir draugams. „Tarkett“ grindys suderina stilių ir funkcionalumą.  Lengvai įrengiamos jos iš tiesų yra tokios geros, kokios atrodo. Turi aukštos kokybės paviršiaus dangą, atsparią nešvarumams ir sutepimui, smūgiams ir įbrėžimams. Šiltos ir patogios, gražios ir praktiškos – grindys yra skirtos patogiam gyvenimui.

Vonios kambarys

Klasikinės, tradicinės ar šiuolaikiškos – mėgaukitės basų kojų pojūčiais, kuriuos sukelia praktiškų, bet nuostabių „Tarkett“ grindų patogumas ir šiluma. Drėgnas ar sausas, vandens nebijantis ir lengvai valomas paviršius niekada jūsų nenuvils, neleis paslysti ir neplatins mikrobų bei bakterijų. Pasinerkite į tyrą malonumą – šaunesnių maudynių nėra buvę.