Interjero šaknys, struktūra

Šįkart, jau pavasarišku dvelksmu, norime pasidalinti įžvalgomis kaip gimsta struktūra interjere.

 

Struktūros organiškumas

Klasikinio šeimos statinio struktūra nuo pat pamatų iki raktų būdavo nulemta organiškų poreikių diktuojama.

Antai namo gimtis galėtų būti prilyginama augalo struktūrai. Dėl to projektai „gimsta”, „auga”, „atgimsta”, keičia pavidalus diktuojami poreikio.

Augalas augdamas tvirtina savo šaknis, kamieninę dalį ir tik tada, galiausiai, imasi rastis „saldūs vaisiai”, o namas negali augti be pamatų struktūros, be karkasinės dalies ir vėliau vaizdo, apipavidalinimo, kuris atspindi kūrėjo šaknis, suteikia išorinį grožį ir peną.

 

Interjeras, eksterjeras

Interjeras, eksterjeras, žinoma, po tokių projekto gimties prilyginimų labai jau modernūs žodžiai, bet jie reikalingi kaip ir bet koks kitas šiuolaikinis terminas. Kaip ir mikrokosmosas, makrokosmosas – šiuolaikinis mokslas be šių žodžių daug sunkiau apibrėžtų savo atradimus.

Taigi, atradus interjerą ir jo kelionę iki gimimo jau galime džiaugtis saldžiais vaisiais kurie suteikia peno mūsų vidui, kūrybai, praturtina dvasią.

Žiūrėdami į išorę galime įžvelgti šviesias spalvas, kaip ir augalų žiedų, bet kiekvienas susidūręs ir prisilietęs prie projekto atsiradimo etapų patvirtintų, kad kelias iki gražių spalvų anaiptol ne toks jau šviesus.

 

Struktūra interjere

Na, o struktūra interjere, kaip ir statinio pirmieji etapai, taip ir vidus – organiškai reiškiasi, skleidžiasi išpildydami kiekvieną mūsų poreikį, atliepdami kiekvieną mūsų prisilietimą, lygiai taip pat kaip augalo žiedai.

Auginkite ir įkvėpkite savo projektus tartum gyvus!

www.grinduarsenalas.lt