GreenTec Design grindys: Natūraliai geras pasirinkimas!

Modernus natūralumas
Stilingas dizainas ir didelis atsparumas: Naudodami „GreenTec“ dizaino grindis galite gražiausiu būdu suderinti gyvenamojo namo komfortą ir funkcionalumą – maloniai, natūraliai jausdamiesi be vinilo.

Tvirtas, vandeniui ir dėmėms atsparus paviršius atlaiko kasdienio gyvenimo krūvius, o integruotas kamštinis paklotas patikimai sugeria smūgio garsą. Dėl vandeniui atsparios plokštės „GreenTec Board“ mūsų „Design“ grindys taip pat tinka vonios kambariams ir komercinėms patalpoms.

Išorė jokiu būdu nėra prastesnė už vidines vertybes: Dėl autentiško medžio ar akmens išvaizdos „GreenTec Design“ grindys yra natūraliai akį traukiančios kiekviename kambaryje.

Kolekcija:
Grindų Arsenalas – Naujosios Egger GreenTec


Iki 72 valandų atsparios vandeniui.
Dėl specialios struktūros vandeniui atspari „GreenTec Board“ grindų plokštė pasižymi labai mažu įgeriamumu.


Draugiškos aplinkai ir gamtai.
Priešingai nei įprastos vinilo plytelės (LVT) ir PVC grindys, mūsų „GreenTec“ dizaino grindys yra visiškai be PVC. 100% jos medienos gaunama iš sertifikuotos regioninės miškininkystės. Integruotas garso barjero kilimėlis pagamintas iš perdirbtos kamštienos.


Tvirtos ir atsparios mikro įbrėžimams.
Dėl inovatyvaus dėvimojo sluoksnio „GreenTec Design“ grindys yra patvarios, atsparios mikro įbrėžimams ir dėmėms, taip pat lengvai valomos. Naudojimo klasė 33 taip pat tinkama reikliems komerciniams poreikiams.


Patogus montavimas.
Su CLICK it! montavimo sistema ir integruotu garso barjero paklotu, grindis galima greitai ir patogiai sumontuoti. Taip pat ant plytelių: Jų storis yra 7,5 mm. Jas taip pat galima lengvai išmontuoti ir vėl įdiegti. (Video)

Tobulumas slypi detalėse. Sužinokite, iš ko pagamintos „GreenTec“ grindų dangos.

 

Itin stabilus branduolys ir tvirtas paviršius apsaugo grindų dangą, o integruotas kamštinis padas patikimai sugeria smūgio garsą.1. Tvirtas ir atsparus vandeniui sluoksnis.
2. Autentiškas dekoro sluoksnis.
3. „GreenTec“ lenta, taip pat tinkama naudoti vonios kambariui ir komerciniam naudojimui.
4. Integruotas, garsą sugeriantis kamštienos pagrindas.

 

Visi privalumai trumpai

  • Tvirtas ir atsparus mikro įbrėžimams dėl naujoviško devimojo sluoksnio – 33 klasė reikliam komerciniam naudojimui; neslystantis pagal klasifikaciją R10
  • Atsparus vandeniui iki 72 valandų dėl specialios gaminio struktūros su vandeniui atspariu paviršiumi, „GreenTec Board“ grindų plokštės vandens įgeriamumas labai mažas
  • Tvariai gaminama iš medienos, iš sertifikuotos regioninės miškininkystės – 100% be PVC
  • „Clic it“ dėka patogus ir greitas montavimas! Sistema įvairiems montavimo būdams ir integruotas garso barjerinis kilimėlis iš perdirbtos kamštienos
  • Ženkli smūgio ir kambario garso izoliacija bei komfortiškesnis vaikščiojimas
  • Lengvas montavimas – taip pat įmanoma ant plytelių
  • Stabilus montavimas – net didelėse erdvėse
  • Didelė autentiškų dekoracijų įvairovė
  • 25 metų garantija