Pušinės grindys

Pušinės grindys – tai puikus pasirinkimas Jūsų namams. Šios grindys yra atsparios drėgmės ir temperatūros pokyčiams. Taip pat užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją, jonizuoja orą, nepritraukia dulkių bei idealiai tinka alergiškiems žmonėms.

Pušinės grindys tiks bet kokiam interjerui. Natūrali mediena yra ne tik graži, bei ir universali. Šios grindys gerai atrodys šiuolaikiškuose namuose, viešose erdvėse, apartamentuose bei gyvenamosiose patalpose. “Barlinek” pušinių grindų renovacija yra nesudėtinga.

“Barlinek” medinės grindys yra originalios konstrukcijos, užtikrina aukštą kokybę, stabilumą. Pušines grindis galima montuoti “plaukiojančiu” būdu arba klijuoti klijais. Dėka Barlock 5Gc užrakto šios grindys yra lengvai montuojamos.

„Barlinek“ medžio grindų dangos grindys yra originalios konstrukcijos, užtikrinančios aukštą matmenų stabilumą (iki 10 kartų geresnės nei kietmedžio grindys). Jis pagamintas iš trijų realaus medžio sluoksnių. Viršutinis sluoksnis yra pagamintas iš lapuočių medienos, kruopščiai parinktas iš Europos ir egzotinių rūšių, kuri buvo tinkamai apdorota ir apdailinta laku ar aliejumi. Po juo yra tinkamai suprojektuota kryžminė konstrukcija, pagaminta iš medienos.

Kaip rūpintis pušinėmis “Barlinėk” grindimis? Šias grindis reguliariai galima valyti dulkiu siurbliu. Purvą galima pašalinti drėgnu skudurėliu.